Au trecut mai bine de 24 de ore de la explozia puternică ce a avut loc într-un bloc de nefamiliști, în Zona Industrială a municipiului. Imobilul, evacuat încă de duminică, a rămas sub paza jandarmilor și polițiștilor locali, în timp ce locatarii au petrecut noaptea la prieteni sau rude, ori în locuințele puse la dispoziție
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii