Interlopul buzoian “Paris”, căutat de polițiști de aproape o lună, după ce a fugit cu oamenii legii pe urmele sale, fiind trase inclusiv focuri de armă, și a încercat să scape de executarea pedepsei de 4 ani și 6 luni, a fost prins și trimis după gratii. Fuga sa din ultimele săptămâni îl va costa
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii