A început invazia țânțaților. Micile insecte au ieșit la atac, iar buzoienii au invadat aplicația Primăriei cu mesaje prin care cer intervenția de urgență. ”Abia am intrat în Crâng și a trebuit să fugim. Nici cu Autan nu i-am dovedit. Copilul arată ca la pojar”, scrie Diana pe aplicația BuzăuCity Report. Același mesaj l-a lăsat
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii