O ploaie torențială, care a durat aproximativ o jumătate de oră, a creat, din nou, probleme în municipiul Buzău. Pe străzile din zona podului Drăgaica, în Zona Industrială, canalizările nu au mai făcut față cantităților mari de apă căzute într-un timp scurt. Toată apa a rămas pe suprafața carosabilului, îngreunând circulația autovehiculelor. Așa cum se
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii