Fenomenul utilizării haotice a trotinetelor electrice în municipiul Buzău continuă, în ciuda amenzilor consistente aplicate și a deselor campanii de informare. Polițiștii locali spun că sancțiunile nu reușesc, în multe cazuri, să schimbe comportamentul celor care încalcă regulile. Subiectul trotinetiștilor, mulți dintre ei minori care nici nu au voie să se deplaseze cu astfel de
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii