Mai mult se stă decât de înaintează! Este una din reclamațiile șoferilor care au ajuns în această după amiază pe Nicolae Bălcescu, bulevardul pe care au început ample lucrări de reabilitare. Deși necesare, reparațiile pun la mare încercare răbdarea șoferilor. Aceștia spun că fac 20 de minute de la Prefectură și până la intersecția cu
… Citeste mai mult!
Actualitate – Şansa News



Adaugă comentarii